La faza județeană a concursului AcadNet s-au înscris 554 elevi din 33 județe.

 Mai jos aveți lista cu elevii participanți, grupați pe județe, orașe și clase.

Informațiile de mai jos sunt preluate din profilul concurenților, responsabilitatea corectitudinii lor aparținînd acestora(cu siguranță o parte din elevi trebuie să actualizeze unele date: Clasa, Școala).

Modelul de document pentru confirmarea concurenților poate fi descărcat de aici:

Prenume

Nume

Scoala

Oras

Judet

Clasa

Aldea

Paul

IMK

Blaj

Alba

9

Iulia

Cleescu

Colegiul Național "Moise Nicoară"

Arad

Arad

9

Paul

Calinoiu

Colegiul National Moise Nicoara

Arad

Arad

10

Sebastian-Costin

Gherman

Colegiul National "Moise Nicoara"

Arad

Arad

11

Mircea

Vlăduț

C.N "Elena Ghiba Birta"

Arad

Arad

11

Alin

Gheorghita

Colegiul National Moise Nicoara Arad

Arad

Arad

11

Alecsandru-Catalin

Daj

Colegiul National Moise Nicoara Arad

Arad

Arad

11

Ciorba

Bogdan

Colegiul National Moise Nicoara

Arad

Arad

11

Denis

Bejinar

Liceul national de informatica Arad

Arad

Arad

12

Robert

Tamas

Liceul National de Informatica

Arad

Arad

12

Kristofer

Kiss

Liceul National de Informatica

Arad

Arad

12

Darius

Pasc

Liceul de Informatica Arad

Arad

Arad

12

Mihai-Daniel

Eremia

Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino"

Arges

Argeș

9

Stefan

Tanase

Colegiul National Vlaicu Voda

Curtea de Arges

Argeș

11

Radu Costin

Nedelcescu

Colegiul National "Vlaicu Voda"

Curtea de Arges

Argeș

12

Constantin Bogdan

Necula

Colegiul Național Vlaicu Vodă

Curtea de Arges

Argeș

12

Poenar

Remus

C.N.I Carmen Sylva

Petrosani

Argeș

10

Pirneci

Remus

Liceul Teoretic Ion Cantacuzino

Pitesti

Argeș

9

Neacsa

Alexandru

Liceul Teoretic Ion Cantacuzino

Pitesti

Argeș

9

George Alexandru

Tudurean

Colegiul National Ion C. Bratianu

Pitesti

Argeș

9

Pirciu

Andrei Mihai

Colegiul National Ion. C. Bratianu

PItesti

Argeș

10

Draghici

David

Colegiul National Ion C Bratianu

Pitesti

Argeș

10

Olteanu

Alexandru

Colegiul Național "Ion Constantin Brătianu"

Pitesti

Argeș

12

Tudor

Enescu

Colegiul Național "Ion C. Brătianu"

Pitești

Argeș

11

Olaru

Alexandru

Colegiul National Vasile Alecsandri

Bacau

Bacău

9

Alexandru-Stefan

Tuca

Colegiul Național "Gheorghe Vrănceanu"

Bacău

Bacău

11

Felix

Ifrim

Colegiul National "Dimitrie Cantemir"

Onesti

Bacău

11

Domocos

Bogdan

Colegiul Tehnic ''Gheorghe Asachi''

Onesti

Bacău

11

Gergo

Kinczel

Colegiul National Mihai Eminescu

Oradea

Bihor

11

Fetinca

Florin

Colegiul National ,,George Cosbuc''

Mititei

Bistrița-Năsăud

10

Darian

Clodnischi

A.T.Laurian

Botosani

Botoșani

9

Bianca

Giocas

Colegiul National A.T.Laurian

Botosani

Botoșani

12

Alexandru

Marin

Colegiul Național "A.T.Laurian"

Botosani

Botoșani

12

Curelariu

Cristian

Liceul Teoretic "Dr.Mihai Ciuca" Saveni

Saveni

Botoșani

9

Aenachioaie

Adrian

Liceul Teoretic Dr. Mihai Ciuca

Saveni

Botoșani

9

Ghebirsina

Andreea-Madalina

Liceul Teoretic Dr. Mihai Ciuca

Saveni

Botoșani

9

hirtopeanu

adina

liceul teoretic dr. mihai ciuca

saveni

Botoșani

9

Ungureanu

Elena

Liceul Teoretic Doctor Mihai Ciuca

Saveni

Botoșani

9

Cobila

Georgian

Liceul Dr. Mihai Ciuca

Saveni

Botoșani

9

Zaiti

Dorin

Liceul Teoretic Doctor Mihai Ciuca

Saveni

Botoșani

10

Cristian

Cojocaru

Liceul Teoretic ”Dr. Mihai Ciuca”

Saveni

Botoșani

11

Tronciu

Serban

Liceul Teoretic Dr. Mihai Ciuca

Saveni

Botoșani

11

Vlad

Andronic

Liceul Teoretic Dr. Mihai Ciucă

Saveni

Botoșani

11

Răzvan

Tudosă

Liceul Teoretic „Dr. Mihai Ciucă”

Săveni

Botoșani

11

Adam

Marian

Colegiul National de Informatica Grigore Moisil

Brasov

Brașov

9

Adrian

Cucos

Colegiul National Andrei Saguna

Brasov

Brașov

10

Trett

Dragos

CNI "Grigore Moisil" Brasov Romania

Brasov

Brașov

10

Robert-Nicolae

Solca

Colegiul National de informatica "Grigore Moisil" Brasov

brasov

Brașov

10

Cristi

Jugaru

Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" Brașov

Brasov

Brașov

10

Gabriel-Claudiu

Stelea

Colegiul National "Unirea"

Brasov

Brașov

11

Radu

Lepadatu

Colegiul National Unirea

Brasov

Brașov

11

mircea

sasu

Colegiul National Unirea

Brasov

Brașov

11

Andrei

Gasparovici

Colegiul National de Informatica "Gr. Moisil"

Brasov

Brașov

11

Darius

Atudore

Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" Brașov

Brașov

Brașov

10

Mircea George

Cozarev

Colegiul National "Gheorghe Munteanu Murgoci"

Braila

Brăila

9

Zaiet

Simon

Colegiul Naţional "Gheorghe Munteanu Murgoci", Brăila

Braila

Brăila

9

Razvan

Constantin

Colegiul Național Gheorghe Munteanu Murgoci

Braila

Brăila

9

Barbuta

Cristian

Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci

Braila

Brăila

9

Sorin

Bancila

Colegiul National "Gh.M.Murgoci"

Braila

Brăila

11

Ciprian

Ionescu

Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"

Bucharest

București

9

Rafael

Dumitrescu-Noica

Colegiul Tehnic Edmond Nicolau

Bucharest

București

9

Edward-Christian

Marin

Liceul Teoretic Dante Alighieri

Bucharest

București

10

Teodor-George

Juravlea

Colegiul National "Grigore Moisil"

Bucharest

București

10

Ioan Cristian

Marin

Colegiul National "Cantemir Voda"

Bucharest

București

11

Dinu

Enescu

Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"

Bucuresti

București

9

Nicola

Eugen Gabriel

Colegiul National CANTEMIR VODA

Bucuresti

București

10

Alexandru

Bobe

Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"

Bucuresti

București

10

Piha

Mihail

Liceul Electronica Industriala nr14

Bucuresti

București

10

Bondoc

Alexandru-Ionuț

Colegiul National Grigore Moisil

Bucuresti

București

10

Rimaru

Daniel

Colegiul National Grigore Moisil

Bucuresti

București

10

Preotesei

Cosmin

Colegiul National Grigore Moisil

Bucuresti

București

10

Marius Florin

Serbu

Colegiul National Ion Creanga

Bucuresti

București

11

Tudor

Nazarie

Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"

Bucuresti

București

11

Dan

Teodoras

Colegiul National Cantemir Voda

Bucuresti

București

11

Minea

Claudiu Bogdan

Liceul Internațional de Informatică - ICHB

București

București

11

Tiberiu

Danciu

Colegiul Național Grigore Moisil

București

București

11

Spinu

Dan

Liceul Teoretic Stefan Cel Mare

Ramnicu Sarat

Buzău

9

Popescu

Leonard

Liceul Teoretic Stefan Cel Mare

Ramnicu Sarat

Buzău

9

Bunga

Razvan

Liceul Teoretic Stefan cel Mare

Ramnicu Sarat

Buzău

10

Tache

Mădălin-Giani

Liceul Teoretic Ştefan Cel Mare Râmnicu Sărat

Râmnicu Sărat

Buzău

10

Sebastian

Finiti

Colegiul National "C.D. Loga"

Caransebes

Caraș-Severin

12

Stoica

Octavian Mihai

Colegiul National "C.D.Loga" Caransebs

Caransebes

Caraș-Severin

12

Bogaci

Cristian

Colegiul national C.D.Loga Caransebes

Caransebes

Caraș-Severin

12

Titrat

Cristina-Georgiana

Liceul teoretic "Neagoe Basarab"

Oltenita

Călărași

10

Iuga

Bogdan

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj

Cluj

9

Pop

Tudor

Liceul de informatica Tiberiu Popoviciu

Cluj napoca

Cluj

10

Andrei-Ovidiu

Muntean

Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”

Cluj-Napoca

Cluj

9

Scaunasu

Bogdan

Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"

Cluj-Napoca

Cluj

9

Tusinean

Alex

Lucian Blaga

Cluj-Napoca

Cluj

9

Ruxandra

Ciortea

Liceul teoretic 'Lucian Blaga'

Cluj-Napoca

Cluj

9

Stetco

Teodor

Liceul Teoretic Nicolae Balcescu

Cluj-Napoca

Cluj

9

Giurgiu

Matei-Alexandru

Liceul Teoretic Lucian Blaga

Cluj-Napoca

Cluj

10

Dan-Antonio

Dragomir

Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"

Cluj-Napoca

Cluj

10

Florin

Petrut

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj-Napoca

Cluj

10

Radu

Comsa

Comsa Radu

Cluj-Napoca

Cluj

10

Pucani

Liviu Catalin

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj-Napoca

Cluj

10

Imbuzan

Radu

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj-Napoca

Cluj

10

Pintea

Andreea

Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu"

Cluj-Napoca

Cluj

10

Viman

Andrei

Liceul Teoretil LUCIAN BLAGA

Cluj-Napoca

Cluj

10

Andrei

Condor

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj-Napoca

Cluj

11

Alexandru

Pop

Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca

Cluj-Napoca

Cluj

11

Scherer

Edward

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj-Napoca

Cluj

11

Andrada

Bande

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj-Napoca

Cluj

11

Mihai

Popa

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj-Napoca

Cluj

11

Petru

Boscu

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj-Napoca

Cluj

11

Ștefan Cătălin

Văcar

Liceul Teoretic "Lucian Blaga"

Cluj-Napoca

Cluj

12

Andrei

Gatea

Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu"

Cluj-Napoca

Cluj

12

Paul Valentin

Rusz

Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla

Gherla

Cluj

10

Rus

Dan

Liceul Teoretic "Ana Ipatescu" Gherla

Gherla

Cluj

12

Farkas

Robert

Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda

Turda

Cluj

11

Alexandru

Zavera

Liceul Teoretic Traian

Constanta

Constanța

9

Alexandru

Mitran

Liceul Teoretic "Traian"

Constanta

Constanța

9

Diaconu

Stefania Larisa

Colegiul Tehnic "General Gheorghe Magheru"

Targu Jiu

Gorj

10

Adelin

Murdeala

Colegiul National Tudor Vladimirescu

Targu Jiu

Gorj

10

Andrei

Maria

Colegiul National Tudor Vladimirescu

Targu Jiu

Gorj

10

Eduard Florentin

Popescu

Colegiul Tehnic "General Gheorghe Magheru"

Targu Jiu

Gorj

10

Gavrilescu

Albert Valentin

Colegiul Tehnic "General Gheorghe Magheru"

Targu Jiu

Gorj

10

Dragu

Razvan

Colegiul National Ecaterina Teodoroiu

Targu Jiu

Gorj

11

Buzera

Tiberiu Alexandru

Colegiul National Ecaterina Teodoroiu

Targu-Jiu

Gorj

10

Marius-Catalin

Gama

Colegiul National Ecaterina Teodoroiu

Targu-Jiu

Gorj

10

Blidea

Tudorel

C.N."T.V."

Tg-Jiu

Gorj

10

Rares

Borza

Colegiul National Decebal

Deva

Hunedoara

9

Tudor

Surtea

Colegiul national "Decebal"

Deva

Hunedoara

9

Popa

Radu Nicolae

Colegiul National Decebal

Deva

Hunedoara

9

Borza

Andrei

Colegiul National Decebal

Deva

Hunedoara

11

Alexandru Vasile

Țop

Colegiul National "Decebal"

Deva

Hunedoara

11

Andrei

Șandru

Colegiul Național "Aurel Vlaicu"

Oăștie

Hunedoara

12

Giurgiu

Razvan

Colegiul national "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

9

Bogdan Ioan

Popa

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

9

Borza

Darius

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

9

Groza

Ramona

Colegiul National ''Aurel Vlaicu''

Orastie

Hunedoara

9

Giurgiu

Bianca

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

9

Bota

Razvan

ColegiulNationalAurelVlaicu

Orastie

Hunedoara

9

Sandu

Gabriel

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

9

Ciolocoi

Crinela

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

9

Andreea

Tomescu

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

9

Tampeanu

Razvan

Colegiul National ''Aurel Vlaicu''

Orastie

Hunedoara

9

Melinda

Deac

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

9

Rebeca

Trif

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

9

Simon

Denisa

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

9

Borza

Casian

CNAV

Orastie

Hunedoara

9

Horga

Bianca

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

9

Firidon

Ionut

Colegiul National Aurel Vlaicu Orastie

Orastie

Hunedoara

9

Vlad

Mocan

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

9

George

Achim

Colegiul National Aurel Vlaicu Orastie

Orastie

Hunedoara

9

Tudor

Turdasan

C.N. Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

10

Dragos

Tincu

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

10

Laurentiu

Birton

Colegiul National "Dr. Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

10

Sebastian

Ciun

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

10

Alexandru

Nasta

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

10

Ardean

Victor

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

10

Ivascu

Sergiu

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

10

Sergiu

Lazarescu

Colegiul National "Aurel Vlaicu" Orastie

Orastie

Hunedoara

11

Vlad

Negru

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

12

Adrian

Tuns

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

11

Opra

Andrei-Radu

Colegiul National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

11

Vlad Alin

Borza

Colegiu National "Aurel Vlaicu"

Orastie

Hunedoara

12

Grumeza

Theodor

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orastie

Hunedoara

12

Ovidiu

Tudorache

Natioal College "Aurel Vlaicu"

Oratie

Hunedoara

10

Lazar

Razvan

Colegiul Nationa Aurel Vlaicu

Orăștie

Hunedoara

9

Chiriac

Daria

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orăştie

Hunedoara

9

Adamescu

Georgiana

Colegiul National Aurel Vlaicu

Orăștie

Hunedoara

9

George

Sigoiu

Colegiu Național "Aurel Vlaicu" Orăștie

Orăștie

Hunedoara

10

Dacian Florentin

Florea

Colegiul National „Aurel Vlaicu”

Orăștie

Hunedoara

11

Alexandru

Borza

Colegiul Național ”Aurel Vlaicu”

Orăștie

Hunedoara

11

Sergiu

Buboacă

C.N.A.V

Orăştie

Hunedoara

12

Andrei

Lavian Alexandru

Colegiul Tehnic Constantin Brancusi Petrila

Petrila

Hunedoara

9

Neamtu

Adrian-Dumitru

Colegiul Naţional de Informatică ,,Carmen Sylva”

Petrosani

Hunedoara

9

Daj

Ana-Maria

CNI Carmen Sylva

Petrosani

Hunedoara

9

Laszlo

Serban

Colegiul National Carmen Sylva Petrosani

Petrosani

Hunedoara

9

Flavius

Moldovan

Colegiul National de Informatica Carmen Sylva

Petrosani

Hunedoara

9

Cristina Alexandra

Margarint

Colegiul National De Informatica "Carmen Sylva" Petrosani

Petrosani

Hunedoara

9

Marcocian

Mihai

colegiul national de informatica "carmen sylva" petrosani

Petrosani

Hunedoara

9

Ciochina

Radu

C.N.I. Carmen Sylva

Petrosani

Hunedoara

9

Baciu

Alex

Colegiul National de Informatica "Carmen Sylva"

Petrosani

Hunedoara

9

Carauleanu

Marc

C.N.I "Carmen Sylva" Petrosani

Petrosani

Hunedoara

9

Medrea

Alexandra-Florentina

C.N.I. Carmen Sylva

Petrosani

Hunedoara

10

tugui

alexandru

C.N.I Carmen Sylva

Petrosani

Hunedoara

10

Ciolea

Daniel

CNI CARMEN SYLVA

Petrosani

Hunedoara

10

Denis Figo

Magdut

C.N.I Carmen Sylva

Petrosani

Hunedoara

10

Nemeti

Alin Alexandru

Liceul de Informatîca Carmen Sýlva

Petrosani

Hunedoara

10

Blag

Bogdan

Carmen Sylva

Petrosani

Hunedoara

10

Gall

Paula

Colegiul National de Informatica Carmen Sylva Petrosani

Petrosani

Hunedoara

11

Mihai

Macarie

Colegiul National "Mihai Eminescu"

Petrosani

Hunedoara

12

Adela

Preian

Colegiul National de Informatica"Carmen Sylva"

Petrosani

Hunedoara

12

Vlad

Vodislav

C.N.I. "Carmen Sylva"

Petrosani

Hunedoara

12

Mitrofan

Iulian Andrei

C.N.I Carmen Sylva

Petrosani

Hunedoara

12

Niciu

Denisa

Colegiul Național de Informatica"Carmen Sylva"

Petroșani

Hunedoara

9

Andreea

Anamaria

C. N. I. ,,Carmen Sylva"

Petroșani

Hunedoara

11

Andrei

Csatlos

Colegiul Național "Aurel Vlaicu" Orăstie

Romos

Hunedoara

10

Adochiei

Alin

Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri"

Iasi

Iași

9

Radu

Mihalache

Liceul de Informatica Grigore Moisi

Iasi

Iași

9

Coteţ

Nicolae

Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil"

Iasi

Iași

9

Robert

Aron

Liceul teoretic de informatica "Grigore Moisil"

Iasi

Iași

9

Romaniuc

Daniel

Liceul Teoretic de Informatică „Grigore Moisil”

Iasi

Iași

10

Oancea

Ionut

Liceul teoretic "Miron Costin" Pascani

Pascani

Iași

12

Moldovan

Bogdan

Liceul Teoretic "Emil Racovita"

Baia Mare

Maramureș

9

Patrick

Szeleczki

Colegiul National Vasile Lucaciu

Baia Mare

Maramureș

9

Patric

Stan

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

9

Vlad

Tarisnyas

Colegiul National Vasile Lucaciu

Baia Mare

Maramureș

9

Calauz

Regis

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

9

Răzvan-Sebastian

Pașca

Liceul Teoretic "Emil Racovita"

Baia Mare

Maramureș

9

Alexandru

Noveanu

Liceul Teoretic Emil Racobita

Baia Mare

Maramureș

9

Horatiu

Bologa

Racovita

Baia Mare

Maramureș

9

Barbos

Viorel

Liceul Teoretic Emil Racovita

Baia Mare

Maramureș

9

Pop

Anton Vasile

Liceul teoretic “Emil Racoviţă”

Baia Mare

Maramureș

9

Andrei-George

Zimbru

Colegiul Național "Gheorghe Șincai"

Baia Mare

Maramureș

9

Andrei

Filip

Colegiul Național "Gheorghe Șincai"

Baia Mare

Maramureș

9

Tudor

Marincas

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

9

Razvan-Alexandru

Babiciu

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

9

Denis Gabriel

Lazar

Colegiul National ''Vasile Lucaciu''

Baia Mare

Maramureș

9

Bogdan George

Dutca

Bogdan

Baia Mare

Maramureș

9

Vasile

Șofron

Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare

Baia Mare

Maramureș

9

Costinas

Gabriel Andrei

Colegiul National Gheorghe Sincai

Baia Mare

Maramureș

9

Costinas

Gabriel Andrei

Colegiul National Gheorghe Sincai

Baia Mare

Maramureș

9

Pop

Horațiu

Colegiul Național "Gheorghe Șincai"

Baia Mare

Maramureș

9

Razvan

Suciu

Colegiul National "Gheorghe Sincai"

Baia Mare

Maramureș

10

Daniel Cristian

Pop

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

10

Raul

Petrovan

Colegiul National "Gheorghe Sincai"

Baia Mare

Maramureș

10

Vlad

Ioan-Daniel

Colegiul National "Gheorghe Sincai"

Baia Mare

Maramureș

10

Andrei

Sarandi

Colegiul National Vasile Lucaciu

Baia Mare

Maramureș

10

Sergiu

Topan

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

10

Mălina

Diaconescu

Colegiul National "V. Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

10

Arthur

Artene

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

10

Vladimir

Giustacchini

Colegiul Național „Vasile Lucaciu”

Baia Mare

Maramureș

10

Sovago

Rares

Colegiul National Vasile Lucaciu

Baia Mare

Maramureș

10

Bonea

Radu

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

10

Alex

Hendre

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

10

Richard

Baczur

Colegiul National Vasile Lucaciu

Baia Mare

Maramureș

10

Martin

Marian

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

10

Liviu

Bud

Colegiul National Vasile Lucaciu

Baia Mare

Maramureș

10

Adrian

Crisan

Colegiul National vasile lucaciu

Baia Mare

Maramureș

10

Babiciu

Voicu

Liceul Teoretic "Emil Racovita"

Baia Mare

Maramureș

11

Danci

Daniel

Liceul Teoretic "Emil Racovita" Baia Mare

Baia Mare

Maramureș

11

Durus

Mihai

Colegiul National Gheorghe Sincai

Baia Mare

Maramureș

11

Felezeu

Ovidiu Mircea

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

11

Fatu

Andrei

Colegiul National "Vasile Lucaciu"

Baia Mare

Maramureș

11

Baban

Otto Norbert

Colegiul National Vasile Lucaciu

Baia Mare

Maramureș

11

Paul

Orha

Colegiul National "Gheorghe Șincai"

Baia Mare

Maramureș

12

Alexandru

Babiciu

Liceul Teoretic " Emil Racovita"

Baia Mare

Maramureș

12

Ovidiu

Ples

Colegiul National "Dragos Voda"

Sighetu Marmatiei

Maramureș

9

Razvan

Vidroiu

Colegiul national "Dragos Voda"

Sighetu Marmatiei

Maramureș

10

Alexandru

Hodor

Colegiul National "Dragos Voda"

Sighetu Marmatiei

Maramureș

10

edi

emil

Colegiul National Dragos Voda

Sighetu Marmatiei

Maramureș

10

Danci

Horea

Colegiul National "Dragos Voda"

sighetu marmatiei

Maramureș

11

Pop

Jordan Alin

Colegiul National Dragos Voda

Sighetu Marmatiei

Maramureș

11

Teodora

Bencic

Colegiul National Dragos Voda

Sighetu Marmatiei

Maramureș

11

Maciuca

Nelu

Colegiul National Dragos Voda

Sighetu Marmatiei

Maramureș

11

catalin

costin

cndv

sighetu marmatiei

Maramureș

11

Carmen

Tifrac

Colegiu National Dragos Voda

Sighetu Marmatiei

Maramureș

11

Borodi

Cristian

Colegiul National Dragos Voda

Sighetu Marmatiei

Maramureș

12

Casiana

Ulici

Colegiul National "Dragos Voda"

Sighetu Marmatiei

Maramureș

12

Hrițu

Vlad

Colegiul Național Dragoș Vodă

Sighetu Marmației

Maramureș

9

Mihali

Gabriel - Cosmin

Colegiul Național "Dragoș Vodă"

Sighetu Marmației

Maramureș

11

Pipas

Raul

Colegiul National "Dragos Voda"

Sighetul Marmatiei

Maramureș

11

Branic

Vlad

Colegiul National "Dragos Voda"

Sighetu-Marmatiei

Maramureș

10

Filip

Ionut

Liceul teoretic Petru Rares

Targu Lapus

Maramureș

9

pop

dragos

Liceul Teoretic "Petru Rares"

Targu Lapus

Maramureș

10

Man

Darius

Liceul Teoretic "Petru Rareș"

Târgu Lăpus

Maramureș

10

Leșe

Doru Călin

Liceul Teoretic "Petru Rareș"

Târgu Lăpuș

Maramureș

10

Inesc

Erik Marius

Liceul Teoretic Petru Rareș

Târgu Lăpuș

Maramureș

10

Boga

Titus Nicolae

Liceul Teoretic "Petru Rareș"

Târgu Lăpuș

Maramureș

10

Man

Radu Cristian

Liceul Teoretic Petru Rareș

Târgul Lăpuș

Maramureș

10

Holban

Rares

Liceul Teoretic Petru Rares

Tg. Lapus

Maramureș

9

Paul

Chindris

Liceul teoretic Petru Rares

Tg. Lapus

Maramureș

9

Gherman

Alex

Liceul teoretic Petru Rares

Tg.Lapus

Maramureș

9

Burci

Lucian

Colegiul National Pedagogic St. Odobleja

Dr. Tr. Severin

Mehedinți

9

Albert

Turcu

Colegiul National Gheorghe Titeica

Drobeta Turnu Severi

Mehedinți